• Manufacturer - Resibo cosmetics

Resibo to producent kosmetyków, który kocha naturę i dlatego konsekwentnie tworzy wegańskie produkty. Firma nie przeprowadza testów na zwierzętach, co potwierdzają certyfikaty Vegan i PETA Cruelty Free&Vegan umieszczone na ich opakowaniach.

Resibo angażuje się w ochronę środowiska naturalnego, dążąc do tworzenia kosmetyków, które nie tylko są skuteczne, ale także przyjazne dla planety. Dzięki wysokiej jakości składnikom i etycznemu podejściu do produkcji, Resibo staje się jednym z wiodących producentów naturalnej i ekologicznej pielęgnacji skóry.

Jednym z priorytetów Resibo jest ograniczenie zużycia plastiku i papieru. W tym celu firma coraz częściej sięga po szkło i aluminium jako alternatywne materiały opakowaniowe. Dodatkowo korzystają z tworzyw HDPE i PCR, które można przetworzyć ponownie. Planują również zmniejszenie zużycia plastiku o blisko 20 ton oraz papieru o taką samą ilość w ciągu najbliższych 10 lat.

Resibo tworzy designerskie opakowania i przenosi sztukę do świata kosmetyków, które są prawdziwymi dziełami. Każde opakowanie opowiada unikalną historię i jest ozdobione artystycznymi ilustracjami.

Kosmetyki Resibo nie zawierają agresywnych składników i szkodliwych substancji. W ich skład wchodzą naturalne oleje, masła, ekstrakty, które wnikają w głąb skóry, nawilżają ją, chronią, łagodzą podrażnienia. Nie maskują skórnych problemów, ale pomagają je rozwiązywać. 

Rozwijamy się z roku na rok, tworzymy kosmetyki, które okazują się kosmetycznym odkryciem życia kolejnych klientów. Ich radość, gdy dzięki naszym produktom pozbywają się wieloletnich problemów z cerą, entuzjazm, z jakim dzielą się z nami swoimi pomysłami, spostrzeżeniami, opiniami, fakt, że chcą nas polecać, to dla mnie rzeczy bezcenne, które napędzają mnie do podejmowania kolejnych wyzwań. Za to jestem niesamowicie wdzięczna!

– Ewelina Kwit-Betlej, właścicielka marki, dyrektor kreatywny