• Manufacturer - Olivia Plum cosmetics

Kosmetyki marki Olivia Plum to harmonijne połączenie naturalności i serca. Inspiracją do powstania marki była podróż do Grecji, gdzie Ania Śliwińska – założycielka marki – odkryła lokalne mydła zawierające oliwę z oliwek, i poznała jej niezwykły wpływ na skórę.

Każdy składnik wybierany jest świadomie i tworzy wyjątkową kompozycję.

Olivia Plum pochodzi z Polski, gdzie mieszka i stale snuje kolejne plany podróży, odkrywając znane i nieznane miejsca na świecie. Pierwsza przygoda rozpoczęła się w Grecji, gdzie zdobyła bezpośrednio od lokalnych producentów oliwę z oliwek do tworzenia naturalnych mydeł.

Następnie wyruszyła na wyspę Chios, gdzie odkryła mastichę – żywicę o wyjątkowych właściwościach antyseptycznych i antybakteryjnych, idealną dla skóry suchej.

Podczas podróży do Maroka zakochała się w oleju arganowym, który jest szeroko stosowany do pielęgnacji włosów – to tajemnica lśniących włosów tamtejszych kobiet. W kolejnym etapie podróży do Bułgarii, wprowadziła do oferty kosmetyków różę damasceńską, dodając słodko pachnący olejek różany do mydła w płynie.

Olivia Plum wyróżnia się unikalnymi składnikami, które stanowią inspirację do tworzenia wyjątkowych produktów kosmetycznych.

To, co wyróżnia markę Olivia Plum, to nieustanne dążenie do znalezienia najwyższej jakości składników, selekcja tych składników oraz pasja do przywożenia ich z zagranicznych podróży.