• Manufacturer - Mydlarnia Cztery Szpaki

Mydlarnia Cztery Szpaki to magiczne miejsce na Podlasiu, w którym natura i sztuka spotykają się w doskonałej harmonii. Oddając hołd tradycjom rzemieślniczym, mydlarnia tworzy unikalne, ręcznie robione mydła i kosmetyki naturalne. Czasami zdarza im się sięgnąć po nowoczesne technologie, ale to ręcznie robione produkty stanowią core mydlarni.

W Mydlarni Cztery Szpaki znajdziesz bogatą gamę zapachów, kształtów i kolorów, które przeniosą Cię w świat zmysłowych doznań. Od klasycznych mydeł o wyjątkowych właściwościach pielęgnacyjnych po pachnące bombki kąpielowe i aromatyczne peelingi - każdy produkt jest wyjątkowy.

Jako Cztery Szpaki od początku działamy trzymając się kilku prostych zasad – nasze kosmetyki mają przemyślane, ale nieprzekombinowane, skuteczne w działaniu składy. Są także możliwie uniwersalne, w znakomitej większości wegańskie i zawsze przyjazne dla ludzi, zwierząt oraz środowiska – dla w s z y s t k i c h.

– Mydlarnia Cztery Szpaki

zaangażowani w działania społeczne, organizując akcje wspierające ludzi, zwierzęta, środowisko i sztukę. Pomoc jest naturalną częścią ich misji.

Cztery Szpaki dbają o ekologię i stosują zasadę zero waste, pakując produkty w papier, szkło i materiały pochodzące z recyklingu.

Niezależnie od Twoich preferencji, w Mydlarni Cztery Szpaki z pewnością znajdziesz coś dla siebie. To miejsce, w którym codzienna pielęgnacja – Twoje chwile dla siebie – stają się rytuałem pełnym relaksu i zmysłowości.