• Manufacturer - Mydło Stacja

Mydło Stacja to wynik autentycznej pasji, która przekształciła się w niezwykły biznes.

– O tym jak rozpoczęła się droga, w wyniku której powstała Mydło Stacja, można opowiadać godzinami! Najważniejszym jest chyba fakt, że podczas studiów ogrodniczych połączonych z zielarską specjalizacją, mojej głowy uczepiła się myśl, która następnie przerodziła się w czyny, że… że naturalne kosmetyki są nie tylko świetną alternatywą dla sklepowej chemii, ale że w dzisiejszym świecie nam ludziom, naprawdę potrzeba tego co najlepsze! 


– Wiktoria Mucha

 

Zainspirowana tą myślą, postanowiła stworzyć swoje własne, ręcznie robione mydła i kosmetyki.

Po wielu latach życia w miejskiej dżungli, Wiktoria zdecydowała się na przeprowadzkę na wieś, aby móc czerpać z bliskości natury. To w tym malowniczym zakątku Beskidu Niskiego, niedaleko urokliwej, choć już nieczynnej, budki kolejowej, powstała Mydło Stacja. Tutaj Wiktoria realizuje swoją pasję, tworząc kosmetyki oparte na ziołowych maceratach, leśnych peelingach i odżywczych masłach do ciała.

Mydło Stacja nie tylko oferuje unikalne produkty, ale także symbolizuje powrót do natury i troskę o środowisko. To miejsce, gdzie pasja, determinacja i pragnienie zmiany spotykają się w doskonałej harmonii.

Założycielka kieruje się zasadą, że najlepszy pomysł na biznes to pasja, a to zaangażowanie przekłada się na wysoką jakość oferowanych produktów.

Przez Mydło Stację, właścicielka chce podzielić się swoją miłością do naturalnej kosmetyki i przyczynić się do poprawy jakości życia klientów, którzy doceniają piękno i dobrodziejstwa natury.

Początek formularza