• Mydło Stacja mydło "Róża małego księcia" 120g

Róża Małego Księcia to ręcznie robione mydło, o którym marzyliśmy już dawno. Bo róża jest różą. Ma w sobie moc, zapach, tajemnice. Ma w sobie olej kokosowy, migdałowy, rycynowy, który daje piękną, pachnącą różą pianę oraz odżywcze masło shea. Ma w sobie to co najlepsze dla naszej skóry i zmysłów. W mydle różanym połączono moc najlepszych olejów roślinnych oraz pięknie, nienachalny aromat kwitnącego ogrodu. Naturalne mydło różane robione jest z 5% przetłuszczeniem co oznacza, że cenne oleje i masła w nim zawarte pozostają w postaci wolnej, niezmydlonej w 5%. Gwarantuje to odżywienie skóry oraz zapobiega jej wysuszeniu.

23.00
23/Szt.
opak Add to wishlist
The quantity in the package 1 opak
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Few

Mydło dla skóry suchej, normalnej i delikatnej.

Produkt jest wytwarzany ręcznie, więc każda partia może w nieznacznym stopniu różnic się od siebie jak i od produktu widzianego na zdjęciu poglądowym. Nie wpływa to na jakość kostki mydła. Aby mydło służyło jak najdłużej musi być przechowywane w suchych warunkach oraz mieć zapewniony odpływ wody (na mydelniczce z otworami lub sitku). Produkt zawiera w sobie naturalna glicerynę, która powstaje podczas procesu zmydlania. Jest ona higroskopijna i odpowiada za odpowiednie nawilżenie naskórka.

Mydło sodowe, ze względu na swój skład i odpowiednie pH wykazuje silne właściwości oczyszczające oraz antybakteryjne.

Waga ok. 120 g

 

SKŁAD:

zmydlone: olej kokosowy, oliwa z oliwek, masło shea, olej migdałowy, olej rycynowy, aromat różany, mika mineralna.


INCI:

Sodium Cocoate, Sodium Olivate, Sodium Shea Butterate, Sodium Almondate, Sodium Castorate, Glycerin, Parfum, Mica (CI 77019) & Titanum Dioxide ( CI77891) & CI 12490 & Tin Oxide ( CI 77861), Citronellol, Geraniol


There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The