• SENKARA Hyaluronic acid 3% 30 ml

Hyaluronic acid helps to improve skin hydration, reduce fine lines and wrinkles and adds a healthy glow. It is recommended for all skin types, especially dehydrated, dry, damaged, requiring regeneration, hydration and elasticity. We also recommend it for sensitive and demanding skin. Hyaluronic acid is non-toxic and non-irritating.

No goods
43.00
Enter your email
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Product out of stock

Kwas hialuronowy to naturalnie występujący polisacharyd z grupy glikozoaminoglikanów. Zatrzymuje wodę w skórze, zapewnia odpowiednią przestrzeń zewnątrzkomórkową oraz ułatwia transport rozpuszczonych jonów i innych składników odżywczych. Ze względu na właściwości wiązania dużych ilości wody warunkuje prawidłowe nawodnienie substancji międzykomórkowej tkanki łącznej. Stanowi również naturalną barierę chroniącą tkanki przed infekcją. Z wiekiem ilość kwasu hialuronowego w skórze drastycznie spada, co może przyczyniać się do powstawania zmarszczek i zmniejszać jej elastyczność. Stężenie kwasu hialuronowego w substancji międzykomórkowej również zmienia się sezonowo. Ulega degradacji w wyniku procesów fotostarzenia skóry. W kosmetyce kwas hialuronowy stosowany jest jako substancja utrzymująca wilgoć (wiąże wodę) oraz substancja zwiększająca barierę odpornościową skóry

 

Polecamy go w codziennej pielęgnacji skóry. Można go stosować rano i wieczorem, bezpośrednio na dobrze oczyszczoną skórę lub w połączeniu z ulubionym olejkiem lub kremem. Kwas hialuronowy tworzy również świetny duet z naszymi serum olejowymi Sleep Tight i Big City Life. Może być stosowany pod serum lub w połączeniu (niewielką ilość żelu hialuronowego nanieść w zagłębienie dłoni, następnie dodać kilka kropli serum, wymieszać palcem i delikatnie wklepać w skórę twarzy i szyi) .

Można go stosować zimą w niskich temperaturach, bez ryzyka pękania naskórka i naczyń krwionośnych.

 

Stosowanie:

Niewielką ilość żelu nanieść i wmasować w dobrze oczyszczoną skórę, aż do wchłonięcia. Żel szybko się wchłania. Dzięki wysokiemu stężeniu kwasu hialuronowego sam żel pozostawia na skórze lekki film ochronny. Może być również stosowany w połączeniu z ulubionym olejem i / lub kremem lub jako nawilżający dodatek do maseczek. Żel hialuronowy działa szczególnie dobrze w połączeniu z naszym serum olejowym Sleep Tight i Big City Life. Można go stosować pod serum lub w połączeniu (niewielką ilość żelu hialuronowego nanieść w zagłębienie dłoni, następnie dodać kilka kropli serum, wymieszać palcem i delikatnie wklepać w skórę twarzy i szyi ).

 

Tylko do użytku zewnętrznego.


Kwas hialuronowy pozyskiwany jest w procesach biotechnologicznych. Wytwarzany jest przez specjalnie dobrane szczepy bakterii. Ten żel jest zatem produktem wegańskim.

 

Skład: woda, hialuronian sodu, kwas hialuronowy, benzoesan sodu*, sorbinian potasu*

 

INCI: aqua, sodium hyaluronate, hyaluronic acid, sodium benzoate*, potasium sorbate*

*układ konserwujący dopuszczony przez COSMOS/ECOCERT

There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The