• MYDLARNIA CZTERY SZPAKI Świeca sojowa o cytrusowym aromacie - Pliszka 100 g

Odour
No goods
39.80
39.8/Szt.
Enter your email
The quantity in the package 1 opak
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Product out of stock

PLISZKA - NATURALNA ŚWIECA SOJOWA, CYTRYNOWA

Pliszka charakteryzuje się pobudzającym, poprawiającym nastrój aromatem. Dominuje cytrusowa nuta, którą dodatkowo wzmacnia dodatek cytronelli (kojarzącej się z zapachem melisy) i mięty. Dzięki tej kompozycji przypomina zapachem nasze bestsellerowe mydło Melisa Dynia. Spodoba się tym, którzy lubią niemęczące, dodające pozytywnej energii aromaty. Czas palenia świecy to ok. 30 godzin, a pojemność słoiczka to 100 gramów. Pliszka to świeca wegańska, powstała bez użycia surowców pochodzenia zwierzęcego.

 

WŁAŚCIWOŚCI:

 

Wosk sojowy, z którego powstała świeca jest naturalny, nietoksyczny i stanowi doskonałą alternatywę dla wosków parafinowych. Parafina uważana jest bowiem za szkodliwą - może powodować między innymi bóle głowy. Wosk sojowy jest także bezpieczny i łatwy w użytkowaniu - świece można palić przy dzieciach czy kobietach w ciąży, nie przeszkadzają również zwierzętom. Jest także biodegradowalny i wydajny - pali się nawet do 50% dłużej od tradycyjnych świec parafinowych.

 

Olejek eteryczny cytrynowy - działa pobudzająco, energetyzująco i poprawia nastrój; wykazuje również działanie antyseptyczne i przeciwbakteryjne

 

Olejek eteryczny melisowy (cytronella) - działa relaksująco; łagodzi napięcie i stres; może pomóc uśmierzyć bóle głowy

 

Olejek eteryczny miętowy - pobudza, dodaje energii, poprawia nastrój i pomaga regulować pracę górnych dróg oddechowych.

 

SPOSÓB UŻYCIA:

 

Podczas pierwszego palenia świecy należy doprowadzić do równomiernego rozpuszczenia wosku do krawędzi szkła - dzięki temu unikniemy późniejszego "tunelowania" świecy. Warto pamiętać, że knot świecy powinien być zawsze przycięty na ok. 0,5 cm. W innym przypadku świeca może nadmiernie dymić. Najlepiej palić ją od ok. 30 minut do maksymalnie 3-4 godzin. Nadmierne, długotrwałe palenie może skracać jej żywotność i powodować nadmierne przegrzanie wosku.

There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The