• Bio glitter Frosty MINISTERSTWO DOBREGO MYDŁA Bio glitter Frosty 10 g

Bio glitter for face and body Frosty

49.00
49/Szt.
opak Add to wishlist
The quantity in the package 1 opak
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Medium availability
Brokatowe piegi służą niczemu innemu, jak ozdobie i niesieniu uśmiechu. 10 gramów szaleństwa, zamknięte w złotej, aluminiowej puszce. Te migotliwe drobiny nosimy nie tylko na imprezach i festiwalach, ale też w pracy, sklepie, na spacerach. Siedzą zawadiacko na policzkach i wyłapują pojedyncze promienie słońca, odbijając je radośnie. Niech staną się naszą codziennością, niech wszystkie buzie się skrzą i wywołują uśmiech na twarzach przechodniów. Tego nam trzeba kiedy bywa pod górkę. Zwykłego, szczerego uśmiechu.

 

 Sposób użycia:

- ministerialny brokat można przykleić na specjalny klej do brokatu

- przylgną do nas też jeśli posmarujemy skórę balsamem do ust, masełkiem, lepkim olejkiem

- przechowuj w suchym miejscu, z dala od wilgoci.

 

Skład:

Biodegradowalna pochodna celulozy, gliceryna roślinna, woda, szelak, mika syntetyczna

 

* O aplikacji Facegroovin':

Czy wiesz, że Twoja twarz składa się z ponad 50 mięśni, a jej świeży i młodzieńczy wygląd zależą w dużej mierze właśnie od ich kondycji? Czy wiesz, jak ogromny wpływ na proces starzenia się twarzy ma Twój kręgosłup i prawidłowa postawa ciała?

Kosmetyki mogą wiele, ale nie zawrócą czasu. Medycyna estetyczna to zabiegi dla osób gotowych na spotkanie z igłą lub skalpelem. Metoda Facegroovin' uczy jak kształtować mięśnie twarzy tak, jak ćwiczymy mięśnie łydek, ramion i pośladków - w sposób naturalny, skuteczny i nieinwazyjny. Marzysz o pięknym, świeżym wyglądzie? Zapracuj na niego!

Facegroovin' to najpiękniejsza na świecie muzyczna aplikacja do ćwiczeń oraz masażu twarzy i ciała dla osób na każdym poziomie zaawansowania. Pobierz, wypełnij prostą ankietę i ćwicz z nami w rytm muzyki :). A z kodem, który otrzymasz razem z puszeczką brokatu, otrzymujesz 30 dni ćwiczeń za darmo!

There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The